Neohodnoceno

Výhodná sada: Komplet

Založili jste kapelu, sportovní klub nebo firmu? Tak to vám určitě přijde vhod náš nejvýhodnější balíček! Oblékneme vás všechny od hlavy až k patě a to do slova:

 

ROUŠKA
Třívrstvá rouška ze 100% bavlny 145g/m2. Perfektně kryje nos a ústa lze ji prát na 60°C.
Rouška je prodyšná, paropropustná a filtrace částic byly testovány v akreditované nezávislé laboratoři (filtrace vyšší než 70%).

TRIČKO
Tubulární střih, příjemný materiál (Single Jersey, 100% bavlna u některých barev může být až 15 % viskóza.). Silikonová úprava, gramáž 160 g/m2. Praní možné na 40 °C.

MIKINA
Velmi kvalitní mikina s kapucí od italského výrobce PAYPER.
Složení: 70 % BAVLNA + 30 % POLYESTER, 280g/m2.

PONOŽKY
Sportovní ponožky zesílené na namáhaných místech pro optimální pohodlí. Ploché švy netlačí ani v kotníkové obuvi. Speciální úplet pro lepší oporu a ochranu nohy
Materiál: 75% Bavlna, 16% Polyester, 7% Polyamid, 2% Elastan

 

Při potisku týmového oblečení používáme pro číslice font Rockwell (použitý v náhledech). Pokud preferujete jiný typ, napište nám název běžně dostupného fontu a my vám vyhovíme návrh. Pokud si nevíte rady, můžete prozkoumat fonty tady nebo tady.

 

Kontaktujte nás:

Rádi vám vyrobíme produkt na míru.

Nezapomeňte vložit přílohu!
Pro výrobu budeme potřebovat:

  • Soubor s logem. Ideální je formát .pdf, .ai, .cdr.
    Pokud nemáte takový soubor, pošlete nám co máte (obvykle .png, .jpg). My vás kontaktujeme ohledně grafické přípravy dat. (Cena za grafickou přípravu činí 450 Kč/h, obvykle úprava zabere 10-90 minut, nebojte se zeptat!)
  • Tabulku nebo textový soubor se seznamem hráčů/účastníků/členů týmu a jejich hrací čísla - v případě že jste zvolili možnost s čísly.
1 299 Kč
Kategorie: Týmové oblečení